Nowoczesny sposób prania rzeczy, które kochasz.


W Soak rozumiemy, jak ważna jest dla Ciebie Twoja ulubiona bielizna, odzież i włóczkowe rękodzieła, które tworzysz (dla nas są one równie ważne).

Gama naszych produktów, zaprojektowana i produkowana w Kanadzie, pomaga skutecznie czyścić, odświeżać i chronić rzeczy, które najbardziej kochasz.

Soak jest dostępny w szerokim asortymencie świeżych zapachów oraz w wersji bezzapachowej (dla alergików).

If you love it, Soak it!.Soak Wash - FAQ

Soak Wash w Polsce
Wyłączny dystrybutor Soak w Polsce:
So Chic sp. z o.o
ul. Głowackiego 2/7, 82-200 Malbork
info@sochic.pl
tel. +48 55 272 60 40

Gdzie kupisz Soak w Polsce?
W Polsce Soak można znaleźć w dobrych salonach brafittingowych i bieliźnianych oraz wyspecjalizowanych sklepach włóczkowych, zarówno stacjonarnie jak i online.

Namocz w Soak. Nie spłukuj. Zachowaj na zawsze.

Namocz w Soak. 
Soak wykonany jest z delikatnych składników przyjaznych dla skóry. Nawet niewielka ilość Soak wystarcza na długi czas. Płyn może być używany do prania ręcznego, prania w pralce lub czyszczenia punktowego. 

Nie spłukuj. Brak konieczności spłukiwania oznacza mniej pracy dla Ciebie, oszczędność i mniejsze zużycie Twojej bielizny czy ubrań. Oczywiście, zawsze możesz wypłukać, jeśli chcesz (w przypadku bielizny sugerujemy szybkie płukanie).

Zachowaj na zawsze. Formuła bez spłukiwania jest delikatniejsza dla Twoich ubrań, więc rzeczy, które kochasz najbardziej, będą Ci służyć o wiele dłużej.
Okaż miłość swojemu praniu (oraz planecie) używając Soak.

 

 

 

Co zawiera butelka Soak- składniki?
W firmie Soak uważamy, że jeśli coś nie jest dobre dla Twojej skóry, nie jest też dobre dla Twoich rzeczy, które pierzesz ręcznie. Dlatego upewniliśmy się, że wszystkie składniki naszej delikatnej formuły bez spłukiwania są przyjazne dla skóry i tkanin, nie zawierają agresywnych chemikaliów i przytłaczających zapachów. Soak nadaje się także doskonale do prania rzeczy dla niemowląt!

I nie skupiamy się tylko na ochronie Twoich ubrań – jesteśmy też dość mocno zaangażowani w ochronę środowiska. Dlatego nasze butelki, nakrętki i etykiety zawsze nadawały się do recyklingu i były drukowane atramentami bazującymi na wodzie. Dodatkowo, od 2013 roku wszystkie nasze butelki są wykonane z żywicy poużytkowej, co oznacza, że ​​zostały już raz poddane recyklingowi. Nie zapomnij oddać swoich butelek Soak do recyklingu, kiedy płyn się skończy!

Płyn do prania Soak?
Woda, glukozyd kokosowy, gliceryna, glukozyd laurylowy, kokoamfooctan sodu, sól sodowa kwasów tłuszczowych oleju kokosowego i kwasu glutaminowego, laurylokarboksylan glukozo sodowy, monogliceryd kwasu oleinowego, kompozycja zapachowa, kokonian glicerolu PEG-7, fenoksyetanol, etyloheksylogliceryna, oksyetylenowany 120 molami tlenku etylenu dioleinian metylo-D-glukopiranozydu propanodiol, sorbinian potasu, Benzofenon-4, kwas cytrynowy, sól tetrasodowa EDTA

*Bezzapachowy Soak oraz płyn ułatwiający prasowanie nie zawierają perfum

Aby uzyskać więcej informacji na temat produktów Soak, zapoznaj się z naszymi kartami charakterystyki dostępnymi tutaj.

Love it. Wear it. Soak it.